11. SINIFLAR ÜNİVERSİTE HAZIRLIK

ÖSYM tarafından sunulan, bilginin ölçüldüğü ve bilginin her zamankinden çok daha değerli olduğu bu yeni sınav sistemine sadece 1 yıl uzaktasınız. Hedef odaklı çalışma sistemimiz sizlere özgürce ders seçme ve eksikliğini hissettiğiniz ve izlediğiniz derslere odaklanma şansını sunuyor. Zaman, 9. ve 10. sınıf konularında eksik olduğunuzu düşündüğünüz dersler üzerine yoğunlaşma zamanı. Unutmayın. Önünüzde bir daha geri alamayacağınız dolu dolu 1 yıllık bir süre var.

11. sınıf öğrencisi olarak geçmiş yılların eksiklerini kapatmak bu noktada çok önemli. Bu nedenle 11. yılınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Son sınıfa yüklenmemeniz için son şansınızın olduğunu da unutmamalısınız.

11. SINIFLAR ÜNİVERSİTE HAZIRLIK

Düzey Belirleme Sınavı : 5 EYLÜL 2017 SALI
Program Başlangıcı : 5 EYLÜL 2017 SALI
Program Bitişi : 3 HAZİRAN 2018 PAZAR
Ders Günleri : Cumartesi – Pazar
Ders Saatleri : 09:00 – 13:00 (5 Ders)
Toplam Ders Sayısı : 416

Ders Lokasyon : İzmir - Güzelyalı

Detaylar :


Hafta içi 1 gün sabit etüt programı : (17:00-19:20)- Salı günü
Haftada 2 adet birebir : (1 birebir 40 dakika)
Kişisel Gelişim Eğtimi : (Koçluk)
8 adet deneme sınavı : (2 adet ÖZDEBİR)
Tüm deneme sınavı : Türkiye genelidir.

 

11. sınıfta alacağınız ders saatleri için ön hazırlık ve online sınav

11. Sınıfta alacağınız ders saatleri 12. sınıfın bir çeşit provası olacağı için şimdiden alıştırma yapmakta yarar olduğunu söylemeliyiz. Bu sebeple üniversite sınavlarına hazırlanan gençlerimizin Ipad, Iphone, Blackberry ya da diğer akıllı telefon, tablet PC, notebook, netbook ya da herhangi bir masaüstü bilgisayardan internet aracılığı ile kolayca bağlanabilecekleri bir platform hazırladık. Bu dijital platforma bağlanarak dilediğiniz sınavı çözebilir ve konu analizinizi anında görebilirsiniz. Denemek için aşağıdaki imaja tıklamanız ve kayıt olmanız yeterli. Başarılar dileriz 

ESÜYEM olarak 11. sınıfta eğitim alan gençlerimize neler sağlıyoruz?

1- 11. Sınıf öğrencilerinin zamanı en etkin ve verimli şekilde kullanmayı artık öğrenmiş olmaları gerekiyor. Çalışma disiplini de bu noktada büyük önem taşıyor. Her iki önemli konuyu ESÜYEM'de sizlere kazandırmakla işe başlıyoruz. Çünkü bilginin yanında o bilgiyi ifade edebilmek de önemlidir. 

2- Bulunduğunuz sınıf, geriye dönüp baktığınızda eksiklerinizi kapatacağınız, ileriye baktığınızda da geleceğe hazırlıklı olmanız gereken bir noktadır. 9. ve 10. sınıfta hala eksik kaldığını düşündüğünüz konular bulunuyorsa, ileride yaşayabileceğiniz bir sıkışmayı engellemek için 12. sınıfa geçmeden bu açıkları kapatmanız gerekiyor. Durumunuzu analiz edip sizin için en uygun ders programını sunuyor ve bu yılın hakkını ESÜYEM'de size veriyoruz.

3- 9. ve 10. sınıf konularının ağırlıklı olduğu YGS sınavını ve bu sınavın %40 gibi önemli bir puan katkısı olduğunu bir kez daha hatırlatıyoruz. Bu sebeple eksik konuları kapatmak hem 12. yıla hazırlık hem de YGS'de elinizi güçlendirmek anlamına geliyor. ESÜYEM'in deneyimli kadrosu bu yıl da eksiklerinizi gidermek için burada !

4- 11.sınıf artık yetenek ve branş seçeneklerinizin olgunlaştığı, bunların farkına vardığınız bir sınıf. Kendinizi yetersiz gördüğünüz branş derslerinde özgüveninizi bu yıl da bizimle kazanacaksınız. Hiçbir çekince duymadan ve hata endişesi yaşamadan yüksek özgüvenle eksik kalan derslerinizde başarı gösterdiğinizi bizimle izleyeceksiniz. ESÜYEM'de her birey ayrı gereksinimlere sahiptir. Tıpkı bir parmak izinin her kişide farklı olması gibi. Toplu çözümler değil kişisel odaklı hedef sistemi sayesinde bu yıl da zorlu görünen ve sizde endişeye sebep olan bu derslerde başarılı olacak, tüm soru çözüm tekniklerini kusursuzca kullanacaksınız.

5- 11. sınıfta alacağınız dersler ve sizlere uygulayacağımız hedef odaklı çalışma sistemi sayesinde son sınıfsa ulaştığınızda ekstra bir çaba göstermeden büyük bir özgüvenle  LYS sınavlarında üstün performans gösterebileceksiniz. Arzu ettiğiniz lisans programına yerleşmek için gireceğiniz zorlu sınavlar sizler için zevkli birer bulmaca olacak.

6- Okuldaki başarı dereceniz Orta Öğretim Başarı Puanınızı direkt etkileyecektir. Bu sebeple ilk 10 dereceye girmeniz ya da takdir, teşekkür gibi belgeleri almanız büyük önem taşıyor. Çalışma temponuzu 11. sınıfta da korumalısınız.